Witaj!

Łukasz Flak        27 kwietnia 2016        Komentarze (0)

Jeśli trafiłeś na ten blog, bo chciałbyś, aby Twoja firma zdobyła totalną dominację na rynku, była marką rozpoznawalną globalnie, wielokrotnie zwiększała obroty, a do tego wszystkiego, chciałbyś zostać nowym Elonem Muskiem lub Richardem Bransonem… i to wszystko w ciągu jednego roku… to cieszę się, ale mam niedobrą wiadomość. Nie trafiłeś dobrze!

Ponadto wydaje się, że powinieneś w spokoju jeszcze raz staranie przemyśleć swe zamierzenia. 🙂

Na tym blogu nie znajdziesz bowiem łatwych recept, ani procedur, których zastosowanie pozwoli Ci regularnie jadać lunche w prywatnym odrzutowcu (przynajmniej raczej nie w przyszłym roku… no i pod warunkiem, że już się w taki sposób nie stołujesz 🙂 ).

Na tym blogu podzielę się natomiast z Tobą moją wiedzą i doświadczeniami (a także doświadczeniami moich Klientów), które pozwolą Ci na co dzień, małymi lub większymi krokami budować wartość przedsiębiorstwa, oliwić jego tryby i podążać szlakiem na szczyty biznesu.

Przy okazji drogi, jaką razem będziemy pokonywać, zdobędziesz coś, co jest w życiu niezwykle istotne. Satysfakcję z doskonalenia siebie, poszerzania swych horyzontów biznesowych i ciągłego tworzenia czegoś nowego w dziedzinie biznesu.

Zapraszam Cię zatem już dzisiaj do śledzenia mojego bloga.

A już niebawem… dowiesz się kto zainstalował sobie w garażu wannę, jaki był z tego pożytek dla rozwoju biznesu i co z tym wszystkim ma wspólnego blog prawniczy.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Derek, Flak. Adwokaci Dla Biznesu. Spółka partnerska Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Derek, Flak. Adwokaci Dla Biznesu. Spółka partnerska z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kontakt@derekflak.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Następny wpis: