O cięciu kosztów i doskonaleniu działań w szpitalu, gabinecie lekarskim i nie tylko…

Łukasz Flak        02 maja 2016        Komentarze (0)

Jeśli jesteś właścicielem kliniki lub innego zakładu leczniczego, zarządzasz placówką medyczną, albo zawodowo związany jesteś z branżą medyczną, to zapraszam Cię do udziału w konferencji poświęconej optymalizacji prowadzenia działań biznesowych i operacyjnych w zakładach opieki zdrowotnej – Lean w medycynie.

Konferencja odbędzie się w dniu 17 maja 2016 r., w Warszawskim Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza.

Głównym prelegentem będzie prof. Bohdan W. Oppenheim, który na Konferencję przybędzie specjalnie z USA, aby podzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem w zakresie optymalizacji działalności placówek medycznych.

Jest to unikatowa okazja, aby skorzystać z rad i doświadczenia osoby, która optymalizowała działania biznesowe nie tylko w wielu uznanych amerykańskich klinikach, lecz także w takich firmach (bliskich każdemu lotnikowi) jak: Boeing, Airbus, Northrop Grumman, czy w projektach – i to nie jest żart – związanych z misjami kosmicznymi NASA. 🙂

Warto wspomnieć także o prelekcji Marka Forkuna – człowieka, który zasiadając w zarządzie Allegro, wprowadził tą spółkę na giełdę, oraz opracowywał programy optymalizacyjne m. innymi dla Toyoty.

A to dopiero początek… bo oprócz innych prelekcji, prowadzonych przez światowej klasy znawców metod Lean Management na Konferencji będzie można wziąć udział w jednym z dwóch warsztatów, aby posmakować praktycznego korzystania z zasad szczupłego zarządzania (Lean Management).

Miło mi zakomunikować, że także specjaliści Derek & Flak. Adwokaci dla Biznesu będą obecni na Konferencji i to nie tylko jako jej uczestnicy. Na specjalnym stanowisku (exclusive 🙂 ) przez cały czas będziemy służyć naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie między innymi: optymalizacji prawnej, księgowo-podatkowej, oraz Lean Management. Jeśli więc chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o tym, jak udoskonalić działanie Twojej firmy, to serdecznie zapraszam na rozmowę przy kawie.

Więcej informacji o Konferencji Lean w Medycynie oraz formularz rejestracyjny, znajdziesz pod adresem:

www.leanhealth.pl

A teraz najlepsze! 🙂 Dzięki uprzejmości organizatorów Konferencji, wszyscy czytelnicy mojego bloga, którzy przy rejestracji podadzą hasło „partner” (wpisywane w polu: kod promocyjny) otrzymają 50% zniżkę na zakup biletu uczestnictwa w Konferencji.

Nie czekaj więc i rejestruj się… zanim zmienią zdanie! 🙂

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Derek, Flak. Adwokaci Dla Biznesu. Spółka partnerska Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Derek, Flak. Adwokaci Dla Biznesu. Spółka partnerska z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kontakt@derekflak.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: