Szkolenie online dotyczące ucieczki przed Polskim Ładem

Łukasz Flak        14 czerwca 2021        Komentarze (0)

Witam Cię po dłuższej przerwie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedawno ogłoszono założenia tzw. Polskiego Ładu. Ma być sprawiedliwiej, ale pogląd na to jak ta sprawiedliwość miałaby wyglądać jest oczywiście różna, w zależności od punktu widzenia. A ten, jak zawsze, uzależniony jest od punktu siedzenia.

Idzie nowe, ale jednak chyba nie do końca. Od pewnego już czasu widać bowiem, że przedsiębiorcy są tą grupą społeczną, której będzie wystawiony rachunek za planowane „działania prospołeczne”. W tamtym roku w pośpiechu i z lekceważeniem wszelkich głosów rozsądku obłożono podatkiem CIT spółki komandytowe. Ta sytuacja upewniła mnie jedynie co do kierunku w jakim zmierzamy jeśli chodzi klimat dla biznesu w Polsce.

Ten rok nie zapowiadał się lepiej dla przedsiębiorców, bowiem walka z ekonomicznymi skutkami pandemii wymaga nowych wpływów do budżetu. Dlatego nie dziwi pomysł wprowadzenia nowego parapodatku, w postaci składki zdrowotnej na nowych zasadach (naliczanie jej od kwoty osiągniętego dochodu oraz brak możliwości odliczenia jej od podatku).

Mało kto też może w dobie trwającej pandemii skutecznie zakwestionować konieczność wykreowania nowego parapodatku akurat w zakresie daniny przeznaczonej na cele ochrony zdrowia.

Jeśli jednak jesteś zainteresowany możliwością uniknięcia zapłaty nowej daniny w 2022 r. lub możliwościami łagodzenia skutków jej wprowadzenia to zapraszam Cię na szkolenie online, które odbędzie się w dniu 1.07.2022 r. o godz. 17.

Ze szkolenia dowiesz się jak uciec przed Polskim Ładem nie wyjeżdżając z kraju i nie biegając jak Usain Bolt ,

Szkolenie odbędzie się w platformie Evenea.

Link do szkolenia znajduje się poniżej.

https://evenea.pl/pl/wydarzenie/polskilad

Serdecznie zapraszam.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Derek, Flak. Adwokaci Dla Biznesu. Spółka partnerska Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Derek, Flak. Adwokaci Dla Biznesu. Spółka partnerska z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kontakt@derekflak.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis: